Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 05.01.2022 08:22

НОВООРЖИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04.01.2022                                   смт Новооржицьке                                 № 1

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого

самоврядування

На підставі статті  42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті  10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за № 930/19668 та наявними вакантними посадами

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад:

- спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення  Новооржицької селищної  ради – 1шт.од.

2.Затвердити текст оголошення про проведення конкурсу згідно з додатком 1 та оприлюднити його на офіційному веб-сайті Новооржицької  селищної ради.

3.Розпорядження довести до відома працівників селищної ради.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                Анатолій  ТІТЕНКО

розпорядження

селищного голови

04.01.2022р. № 1

Оголошення про проведення конкурсу

Новооржицька селищна  рада Лубенського району Полтавської області  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Відділ соціального захисту населення:

- спеціаліст І категорії  – 1 шт.од.

До участі у конкурсі запрошуються:

На посаду спеціаліста І категорії  громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня бакалавра, вільним володінням державної мови, які  мають навички роботи з комп’ютерною технікою, без вимог до стажу роботи.

До конкурсної комісії необхідно подати заяву, особову картку (форма П-2ДС), резюме, згоду на обробку персональних даних, копію документа про освіту, копії паспорта та військового квитка (для військовозобов’язаних), копію реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію трудової книжки,  2 фотокартки (4х6 см), копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою a6o витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою ( https://mova.gov.ua).

Також особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за минулий рік шляхом заповнення  відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається головним бухгалтером селищної ради.

Термін подання документів: 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті селищної ради інформації.(по 04.02.2022 року включно).

Адреса:  вул. Центральна 4, смт. Новооржицьке, Лубенського району,  Полтавської області

Телефон для довідок: 0978166235