Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії

Дата: 03.05.2022 13:07

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії

Що таке єДопомога?єДопомога - платформа, яка допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії.
Тут ви можете дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

Чи у всіх регіонах надається допомога?Залежить від типу допомоги:

1. Допомога з рук в руки. Людина, яка потребує допомогу залишає заявку, в якій описує яка саме допомога потрібна. Благодійник, який готовий допомогти відгукується на цю заявку. Можливість допомоги та швидкість залежить від того, яка допомога потрібна, та куди її потрібно передати. Наприклад, якщо допомогу потрібно доставити близько до зони активних бойових дій, то таку заявку благодійнику буде обробити значно важче.

2. Допомога онлайн. Людина, яка потребує допомоги залишає заявку, в якій описує яка саме допомога потрібна. Благодійник, який готовий допомогти відгукується та переказує кошти на Передплату єДопомога. Це наче поповнення віртуального рахунку, кошти з якого можна витратити лише на товари, за виключенням тютюну та алкоголю. Отримати таку допомогу можна лише в магазинах наших партнерів: «Сільпо», «Le Silpo», «Фора», «Thrash!Траш!» та «Fozzy C&C».

Платформа єДопомога доступна за посиланням - https://edopomoga.gov.ua

Допомогти іншим або попросити допомогу - https://social.edopomoga.gov.ua.