Дата: 11.05.2022 14:37

Фото без опису

10 травня 2022 року відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Новооржицької селищної ради. На ній обговорювались питання завершення навчального року, організація та проведення ЗНО, формування перспективної мережі закладів освіти, робота психологів під час воєнного стану, поради для організації інклюзивного навчання під час війни, взаємодія культури і освіти та ін.

У нараді взяли участь: начальник відділу Аліна Пилипенко, голова райкому профспілки Людмила Грицаєнко, спеціалісти відділу, головний бухгалтер та економіст, керівники ЗЗСО.

Захід розпочав селищний голова Новооржицької селищної ради  Тітенко А.П., подякував керівникам закладів загальної середньої освіти за роботу  в нелегкий воєнний час, допомогу внутрішньо переміщеним  особам,  благоустрій  прилеглих територій. Попросив випрацювати алгоритм дій з енергоносіями.

Також запропонував у майбутньому організувати  зустрічі з учнями в кожному закладі загальної середньої освіти.

З розглянутих питань прийняті відповідні управлінські рішення.