КОНТРОЛЮЄМО ЦІНИ НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ТОВАРИ

Дата: 30.01.2023 10:30

КОНТРОЛЮЄМО ЦІНИ НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ТОВАРИ

Контролюємо ціни на соціально значущі товари

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснили перевірки в межах заходів, спрямованих на запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість.

Так 23 і 25 січня поточного року  здійснили 9 контрольних заходи з питання дотримання суб’єктами господарювання порядку формування цін на соціально значущі продукти  по обласному центру та на території Лубенської ТГ.

Порушення порядку формування цін встановлено на шести перевірених об’єктах  (67% від загальної кількості).

За результатами проведеної роботи ціни були знижені до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки з 49% до 10 %.

Зокрема, знижено ціни: на борошно пшеничне вищого ґатунку ТМ «Диканька» вагою 1 кг  з 24,00 грн.  до 20,80 грн. (торговельну націнку знижено з 30% до 10%), олію соняшникову рафіновану ТМ «Кухар Рішельє», 750 гр.  з 72,50 грн.  до 59,20 грн (торговельну націнку знижено з 35% до 10%), олія соняшникова рафінована ТМ «Чугуїв» 1 л з 79,90 грн. до 59,20 грн. (торговельну націнку знижено з 49% до 10%).

Нагадуємо, якщо ви зафіксували необґрунтоване зростання ціни на соціально значущі товари повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Телефон цілодобової гарячої лініі Головного Управління Держпродспоживслужби Полтавщини:  +38 (093) 3620536,

У робочий час – з 9.00 до 16.00 дзвоніть за номером  (0532) 606647.

Також ви можете подати електронне звернення на сайті Держпродспоживслужби dpss.gov.ua розділ контакти –  зв’язки   з громадськістю – звернення громадян  –  електронне звернення громадян.

Головне управління

Держпродспоживслужби в Полтавській області