Відкриття Алеї Героїв у с. Лазірки Новооржицької територіальної громади .

Дата: 09.01.2024 13:26

Фото без опису

заходи від яких у серці залишається біль , а очі сповнені сліз… 🥺 Важко прийняти, коли вибір за тобою: йти чи ні. Саме такий захід пройшов у нашому селі.

Отже, 7-го січня в селі Лазірки відбувся мітинг, присвячений відкриттю Алеї Героїв, захисників-односельців, які героїчно віддали свої життя за наше мирне майбутнє.🇺🇦

Від імені організаторів мітингу хочеться висловити велику подяку всім, хто хоч якось причетний до проекту створення Алеї Героїв - хто ініціював цей проект, організовував, підтримував і був присутнім на відкритті.

Дякуємо Горбенко Наталії та Голоті Ярославі за їх наполегливість, вміння організувати і об‘єднати людей заради досягнення поставленої цілі, Тітенку Анатолію Петровичу, за миттєві вирішення організаційних питань та всім, хто по першому проханню йшов на допомогу.

А головне, дякуємо вам, шановні односельці, що повірили та підтримали своїми внесками цей проект ( до речі, повний звіт про витрати коштів вже готується до публікації, - дівчата і в цьому питанні показали свою відповідальність).

Ми ніколи не забудемо наших Героїв, вони щодня будуть дивитися на нас з світлин , а ми будемо дякувати їм за наші життя.