Чи дозволяється використання ПРРО в режимі офлайн під час воєнного стану?

Чи дозволяється використання ПРРО в режимі офлайн під час воєнного стану?          Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє. Згідно вимог Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» з 01.08.2023 забороняється робота ПРРО в режимі офлайн, якщо таким ПРРО не отримано діапазон фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером ДПС, які присвоюються розрахунковим документам ПРРО, що працює в режимі офлайн.

14:42 18.12.2023

Щиру подяку висловлюємо:

27-28 листопада на території Новооржицької громади виникла надзвичайна ситуація, другий рівень небезпеки – помаранчевий. Щиро дякуємо всім небайдужим аграріям – жителям Новооржицької громади за надану допомогу  в розгортанні снігу. Через аномальну кількість снігу та сильні пориви вітру  територія громади була у сніговому полоні. У кучугури потрапила велика кількість   транспортних засобів, були частково знеструмлені  населені пункти. Сильний вітер заважав оперативно розчищати автодороги, але дякуючи ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ дороги були розчищені, чим  забезпечили стале функціонування всіх систем життєзабезпечення громади.

13:21 29.11.2023