Перевезення вантажів дорогами Полтавщини має бути під постійним контролем

Незважаючи на встановлені в області граничні обмеження руху великовагового транспорту автошляхами, суб’єкти господарювання продовжують порушувати правила. Потрібно активізувати роботу з контролю за перевезенням вантажів, особливо у спекотні дні. Адже перевантажені великогабаритні транспортні засоби руйнують дорожнє покриття. На цьому акцентував на апаратній нараді начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

12:31 20.06.2023

Як здійснюється програмування найменування товарів (послуг) при використанні програмного забезпечення «ПРРО ДПС»?

Оржицька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області повідомляє, програмування найменування товарів (послуг) при використанні програмного забезпечення «ПРРО ДПС» здійснюється оператором (касиром) самостійно шляхом додавання таких товарів за допомогою самого програмного забезпечення або за допомогою імпорту раніше підготованого переліку номенклатури, який формується для кожного програмного забезпечення у окремому форматі згідно з інструкцією (Керівництво користувача ПРРО ДПС (WEB, Android, iOS, Windows)), що розміщена за посиланням: http://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kerivnitstvo-koristuvacha.

10:40 20.06.2023

Про земельний податок

Оржицька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області звертає увагу, що відповідно до п.п. 10.1.1 п. 10.1 ст. 10 та п.п. 265.1.3 п. 265.1 ст. 265 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю у складі податку на майно належить до місцевих податків.

10:38 20.06.2023

Про земельний податок