Поліцейський офіцер Новооржицької громади

У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Новооржицької тергромади в кінці серпня цього року запрацювала поліцейська станція, яка знаходиться за адресою: село Вишневе, вулиця Першотравнева, 17.

13:10 02.11.2021

День захисників і захисниць України

День захисників і захисниць України  — державне свято України, що відзначається 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Свято встановлено Указом Президента України №806/2014 від 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

09:16 18.10.2021

Асоціація міст України звернулася до НАК Нафтогаз щодо термінового укладання договорів з бюджетними установами на постачання газу

09:01 08.10.2021

З Днем  працівників освітити та  Днем вчителя .

З Днем працівників освітити та Днем вчителя .

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте у свою справу, що часом забираєте цінну увагу у близьких. Бажаємо провести це свято в колі сім'ї. Любові вам, терпіння, щастя і добробуту!

08:43 04.10.2021

"Поліцейський офіцер громади"

На території Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця" відбулася церемонія передачі для поліцейських офіцерів громади  86 автомобілів.

10:53 15.09.2021