Новооржицька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

НОВООРЖИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОРЖИЦЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01 червня   2020 року                           смт Новооржицьке                                        № 34

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

посадових осіб місцевого

самоврядування

На підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого само врядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за № 930/19668, у зв’язку з наявними вакантними посадами у Новооржицькій  селищній раді, Оржицького району Полтавської області:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліст – фахівець з державних закупівель  Новооржицької  селищної ради Оржицького району Полтавської області.

2.Опублікувати оголошення згідно додатку на офіційному веб-сайті селищної ради або в місцевому друкованому засобі масової інформації районній газеті «Оржицькі вісті» .

3.Розпорядження довести до відома працівників селищної ради.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на селищного голову В.П. Недбайло .

Селищний голова                                                           Володимир  НЕДБАЙЛО

розпорядженням

селищного голови

№ _34_ від 01.06.2020р.

Оголошення про проведення конкурсу

Новооржицька селищна  рада Оржицького району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліст – фахівець з державних закупівель, Новооржицької  селищної ради, Оржицького району, Полтавської області.

До участі у конкурсі запрошуються:

1. На посаду спеціаліст – фахівець з державних закупівель: громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

До конкурсної комісії необхідно подати заяву, особову картку (форма П-2ДС), копію документа про освіту, копії паспорта та військового квитка (для військовозобов’язаних), копію реєстраційного номера облікової картки платника податків, 2 фотокартки (4х6 см).

Також особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України«Про запобігання корупції» за минулий рік шляхом заповнення  відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці  надається головним бухгалтером  селищної ради .

Термін подання документів: 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті селищної ради або в місцевому друкованому засобі масової інформації районній газеті «Оржицькі вісті» . (до 01.07.2020 року включно).

Адресавул. Центральна 4, смт Новооржицьке, Оржицького району Полтавської

області

Телефон для довідок: (05357) 92692

Оголошення про проведення відбору Новооржицька селищна  рада Лубенського району Полтавської області  оголошує відбір кандидатів на заміщення вакантної посади:

11:12 01.09.2022