ОГОЛОШЕННЯ / НОВИНИ

Запит на отримання довідки про доходи ФОП може надіслати через Електрон-ний кабінет

Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що ФОП  має право надіслати Запит у довільній формі через меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

14:19 29.05.2023

Вимоги до утилізації харчових відходів при організації харчування в закладах освіти, відпочинку та оздоровлення

Свіжість харчових продуктів – один із важливих факторів їх якості. У дитячих закладах освіти, відпочинку та оздоровлення це питання належить до компетенції відповідальної особи, яка здійснює контроль за умовами та строками зберігання харчових продуктів, керуючись встановленим МОЗ вимогам щодо організації харчування в закладах загальної середньої освіти.

14:19 29.05.2023

До уваги фізичних осіб – власників нерухомості!

Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок), мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

14:18 29.05.2023