ОГОЛОШЕННЯ / НОВИНИ

Особливості плати за землю в період воєнного стану. Хто та за яких умов може не платити. Останні законодавчі зміни

В одному з попередніх матеріалів циклу «Землекористування в громаді. Практичні рекомендації експертів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» було розглянуто таке порушення земельного законодавства, як систематична несплата орендарем земельної ділянки орендної плати, визначено підстави та надано алгоритм дій місцевим радам для дострокового розірвання договору оренди землі з «недобросовісним» орендарем. Водночас у зв’язку з бойовими діями є орендарі, які позбавлені можливості обробляти земельну ділянку повністю або частково. Тому в цій публікації охарактеризуємо підстави, відповідно до яких орендарі в період дії воєнного стану можуть бути звільнені від сплати орендної плати, та випадки, за наявності яких можливе її відстрочення або зменшення розміру.

11:23 22.05.2023

Проєкт "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад"

Реалізація даного проєкту сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні.

14:14 19.05.2023

Співробітники Лубенського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області вкотре наголошують – про дотримання правил пожежної безпеки у побцті!

10:33 24.03.2023