Податкова інформує

Щодо відображення в бухгалтерському обліку неприбуткової організації окремих господарських операцій        Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє.

15:52 11.03.2024

Деклараційна кампанія 2024: випадки, за яких платник зобов’язаний самостійно обчислити суму ПДФО (військового збору)        Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області інформує, що випадки, за яких платники податків зобов’язані самостійно обчислити суму податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) (військового збору), що підлягає сплаті до бюджету за результатами звітного податкового року шляхом подання до податкового органу податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація), встановлені розділом IV Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

14:10 26.02.2024