Віддділ " Центер надання адміністративних послуг " Виконавчого комітету Новооржицької селищної ради

Проєкт "PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні, 2021-2023"

03 листопада 2021 року у місті Полтаві відбулася Інформаційна сесія для громад, що потребують створення ЦНАП або планують покращити його роботу в якій взяв участь Новооржицький селищний голова Тітенко А.П. та начальник відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Новооржицької селищної ради Силка О.Ю. Даний захід відбувся за участі проекту «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні, 2021-2023», Полтавської ОДА  а за підтримки Мінцифри. Під час заходу експерти PROSTO проінформували про допомогу, яку може отримати громада та умови її отримання; обговорили ризики та виклики створення/модернізації ЦНАП та покращення якості надання послуг у громадах.

08:13 05.11.2021

09:27 27.10.2021

Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua

Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними і юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.

16:27 25.10.2021