ВОРОНИНЦІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Географія

Село Воронинці знаходиться на лівому березі річки Сліпорід в місці впадання в неї річки В'язівець, за 32 км від Оржиці і за 10 км від залізничної станції Лазірки. Нижче за течією примикає село Новоселівка, на протилежному березі — села Котляревське та Козаче.

Символіка

Звіт старости Воронинцівського старостинського округу за 2022 рік.

Звіт старости Воронинцівського старостинського округу за 2022 рік. Рішенням сесії №15 про приєднання Черевківського старостинського округу до Воронинцівського старостинського округу,було проведено опитування громадян двох старостинських округів,щодо кандидатури на посаду старости ,на яку я висунув свою кандидатуру. В результаті опитування громадян та рішенням позачергової сесії №18 восьмого скликання від 18.12.2021 р мене було затверджено на посаду старости Воронинцівського старостинського округу.

08:01 14.03.2023