Адміністративні послуги за липень 2023 року

Адміністративні послуги за липень 2023 року надані в ЦОП Оржицької ДПІ       За липень 2023 року Центр обслуговування платників Оржицької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області (далі ЦОП) відвідав 1148 платник податків – підприємці та юридичні особи, а також пересічні громадяни.

16:45 07.08.2023

Застосування РРО/ПРРО, або КОРО та РК при продажу продовольчих товарів за допомогою торгівельних автоматів      Оржицька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області інформує, що згідно з підпунктами 1, 2 та 3 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 265/95-ВР) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані:

10:16 27.06.2023

Як здійснюється програмування найменування товарів (послуг) при використанні програмного забезпечення «ПРРО ДПС»?

Оржицька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області повідомляє, програмування найменування товарів (послуг) при використанні програмного забезпечення «ПРРО ДПС» здійснюється оператором (касиром) самостійно шляхом додавання таких товарів за допомогою самого програмного забезпечення або за допомогою імпорту раніше підготованого переліку номенклатури, який формується для кожного програмного забезпечення у окремому форматі згідно з інструкцією (Керівництво користувача ПРРО ДПС (WEB, Android, iOS, Windows)), що розміщена за посиланням: http://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kerivnitstvo-koristuvacha.

10:40 20.06.2023

Про земельний податок

Оржицька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області звертає увагу, що відповідно до п.п. 10.1.1 п. 10.1 ст. 10 та п.п. 265.1.3 п. 265.1 ст. 265 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю у складі податку на майно належить до місцевих податків.

10:38 20.06.2023

Дієву роз’яснювальну роботу з практичного застосування законодавчих норм продовжують оржицькі податківці       У Оржицькій державній податковій інспекції системно проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків щодо переваг подання звітності в електронному вигляді. Платникам надається кваліфікована практична допомога щодо використання електронних сервісів ДПС України, зокрема Електронного кабінету платника.

13:28 12.06.2023

Чи надаються органами ДПС довідки про наявність у фізичної особи статусу підприємця (ФОП)?        Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області звертає увагу, що п. 1 ст. 1 Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 5203) визначено, що адміністративна послуга – це результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або здійснення обов’язків такої особи відповідно до закону.

15:10 01.05.2023