Податкова інформує

Як платник податків може повернути з бюджету помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання та пені (крім ЄВ) та подати заяву про таке повернення (у т. ч. через Електронний кабінет)?

14:21 22.06.2022

08:24 13.05.2022

Що робити фізичній особі у разі втрати реєстраційного номера облікової картки платника податків( у тому числі, якщо паспорт громадянина України також втрачено)?

14:38 21.04.2022

Термін подачі додатку ЄСВ 1 «Розрахунок сум нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄВ» у складі податкової декларації про майновий стан та доходи членами фермерського господарства.

11:18 21.04.2022